Price & Stock for CBS3502424
Search more pricing & stock for CBS3502424 on
Findchips
placeholder
DigiKey
DC DC CONVERTER 24V 348W
- See More
Buy Now Download CBS3502424 Model Download Datasheet -
RS
DC-DC CONVERTER, 24V, 14.5A, 18-36V IN, ENCLOSED, TELECOM, SWITCHING, CBS SERIES
Download CBS3502424 Model Download Datasheet -
Neutron USA
Isolated DC/DC Converters 350W 24V 14.5A TH - HALF BRICK