Price & Stock for CHS3002405-BC
Search more pricing & stock for CHS3002405-BC on
Findchips
placeholder
DigiKey
DC DC CONVERTER 5V 200W
Buy Now Download CHS3002405-BC Model Download Datasheet -
Mouser Electronics
DC/DC Converters - Through Hole 200W 18-36Vin 5Vout 40A Base plate cover
- See More
RS
DC/DC CONVERTER, INTERMEDIATE BUS CONVERTER, 24V INPUT, 5VOUT 40A, BASE PLATE A
Download CHS3002405-BC Model Download Datasheet -
Sager
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 200W 18-36Vin 5Vout 40A Base plate cover