Price & Stock for CHS3804810-B
Search more pricing & stock for CHS3804810-B on
Findchips
placeholder
DigiKey
DC DC CONVERTER 10V 380W
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
DC/DC Converters - Chassis Mount 380W 36-76Vin 10Vout 38A base plate
- See More
Request or Build Model -
Newark
DC-DC CONVERTER, 10V, 38A ROHS COMPLIANT: YES
- See More
Sager
Isolated DC/DC Converters - Chassis Mount 380W 36-76Vin 10Vout 38A base plate