Price & Stock for CHS3804810-L5
Search more pricing & stock for CHS3804810-L5 on
Findchips
placeholder
DigiKey
DC DC CONVERTER 10V 380W
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
DC/DC Converters - Chassis Mount 380W 36-76Vin 10Vout 38A 5pins type
- See More
Request or Build Model -
Sager
Isolated DC/DC Converters - Chassis Mount 380W 36-76Vin 10Vout 38A 5pins type