Price & Stock for CHS4004832-B
Search more pricing & stock for CHS4004832-B on
Findchips
placeholder
DigiKey
DC DC CONVERTER 32V 400W
Buy Now Download CHS4004832-B Model Download Datasheet -
Mouser Electronics
DC/DC Converters - Through Hole 400W 32V 12.5A TH Base Plate
Download CHS4004832-B Model Download Datasheet -
Newark
DC-DC CONVERTER, 32V, 12.5A ROHS COMPLIANT: YES
RS
DC-DC CONVERTER, BUS, 400W, 32V,12.5A, 36-76V IN, BASE PLATE
Sager
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 400W 32V 12.5A TH Base Plate