Price & Stock for DCS1400B28
Search more pricing & stock for DCS1400B28 on
Findchips
placeholder
DigiKey
ISOLATED DC/DC CONVERTERS,1400W,
- See More
Buy Now Download DCS1400B28 Model Download Datasheet -
Mouser Electronics
DC/DC Converters - Through Hole 1400W, 28V 50A
- See More
RS
DC-DC CONVERTER, ISOLATED, 1400W, 200-435VIN, 28VOUT, 50A, DCS SERIES
Download DCS1400B28 Model Download Datasheet -
Sager
ISOLATED DC/DC CONVERTERS,1400W,28V 50A