Price & Stock for DCS1400B36
Search more pricing & stock for DCS1400B36 on
Findchips
placeholder
Mouser Electronics
DC/DC Converters - Through Hole 1404W, 36V 39A
- See More
Buy Now Download DCS1400B36 Model Download Datasheet -
RS
DC-DC CONVERTER, ISOLATED, 1404W, 200-435VIN, 36VOUT, 39A, DCS SERIES
Download DCS1400B36 Model Download Datasheet -
Sager
ISOLATED DC/DC CONVERTERS,1404W,36V 39A