Price & Stock for GHA500F-48-J1
Search more pricing & stock for GHA500F-48-J1 on
Findchips
placeholder
DigiKey
AC/DC CONVERTER 48V 150W
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 504W 48V 10.5A VH connector
- See More
Request or Build Model -
Sager
Switching Power Supplies 504W 48V 10.5A VH connector