Price & Stock for LCA150S-15-SN
Search more pricing & stock for LCA150S-15-SN on
Findchips
placeholder
DigiKey
AC/DC PS (OPEN FRAME)
Buy Now Request or Build Model -
RS
POWER SUPPLY; AC-DC; OPEN FRAME; 150W; 15V@10A; CHASSIS & COVER