Price & Stock for LDA10F-24-Y
Search more pricing & stock for LDA10F-24-Y on
Findchips
placeholder
DigiKey
AC/DC CONVERTER 24V 12W
BoxBuy Now Request or Build Model -
RS
POWER SUPPLY; AC-DC; OPEN FRAME; 10.5W; [email protected]; POTENTIOMETER