Price & Stock for LEB100F-0530
Search more pricing & stock for LEB100F-0530 on
Findchips
placeholder
DigiKey
AC/DC CONVERTER 5V 30V
BoxBuy Now Request or Build Model -
RS
POWER SUPPLY, AC/DC-DC,5V@5A,[email protected],85-264/120-370V IN, OPENFRAME, PFC, LEB SERIES
Buy Now Request or Build Model -
Neutron USA
Switching Power Supply, 100W 5V 0-5A, 30V 0-3.2A, Open Frame, Input: 85-264VAC 120-370VDC