Price & Stock for LEB150F-0324
Search more pricing & stock for LEB150F-0324 on
Findchips
placeholder
DigiKey
AC/DC CONVERTER 3.3V 24V
BoxBuy Now Request or Build Model -
RS
POWER SUPPLY; AC-DC; OPEN FRAME; DUAL OUTPUT; 150W; 3.3V@5A; 24V@6A