Price & Stock for LFA10F-5-Y
Search more pricing & stock for LFA10F-5-Y on
Findchips
placeholder
DigiKey
AC/DC CONVERTER 5V
- See More
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount AC/DC PS(Open frame)
- See More
Request or Build Model -
RS
POWER SUPPLY; AC-DC; OPEN FRAME; 10W; 5V@2A; POTENTIOMETER