Price & Stock for LFA15F-15-Y
Search more pricing & stock for LFA15F-15-Y on
Findchips
placeholder
DigiKey
AC/DC CONVERTER 15V
- See More
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount AC/DC PS(Open frame)
- See More
RS
POWER SUPPLY; AC-DC; OPEN FRAME; 15W; 15V@1A; POTENTIOMETER