Price & Stock for LFP100F-48-Y
Search more pricing & stock for LFP100F-48-Y on
Findchips
placeholder
DigiKey
AC/DC CONVERTER 48V 100W
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 100W 48V 2.1A AC-DC Power Supply
- See More
RS
POWER SUPPLY;AC-DC;[email protected];90-264VIN;OPEN FRAME;PFC;100W;2X PEAK OUT;LFP SERIES
Request or Build Model -
Neutron USA
Switching Power Supplies 100W 48V 2.1A AC-DC Power Supply
Sager