Price & Stock for LFP150F-24-RY
Search more pricing & stock for LFP150F-24-RY on
DigiKey
AC/DC CONVERTER 24V
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 150W 24V 6.3A w/Remote On/Off
Sager
Switching Power Supplies 150W 24V 6.3A w/Remote On/Off