Price & Stock for LFP150F-24-Y
Search more pricing & stock for LFP150F-24-Y on
Findchips
placeholder
DigiKey
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 150W 24V 6.3A AC-DC Power Supply
- See More
RS
POWER SUPPLY;AC-DC;[email protected];90-264VIN;OPEN FRAME;PFC;100W;2X PEAK OUT;LFP SERIES
Neutron USA
Switching Power Supplies 150W 24V 6.3A AC-DC Power Supply
Sager