Price & Stock for LFP150F-48-GY
Search more pricing & stock for LFP150F-48-GY on
Findchips
placeholder
DigiKey
AC/DC CONVERTER 48V
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 150W 48V 3.6A Low Leakage Current
- See More
Request or Build Model -
Sager
Switching Power Supplies 150W 48V 3.6A Low Leakage Current