Price & Stock for LFP300F-30-T1Y
Search more pricing & stock for LFP300F-30-T1Y on
DigiKey
AC/DC CONVERTER 30V
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 360W 30V 12A HZ terminal block
Sager
Switching Power Supplies 360W 30V 12A HZ terminal block