Price & Stock for LFP300F-36-GTY
Search more pricing & stock for LFP300F-36-GTY on
DigiKey
AC/DC CONVERTER 36V
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 360W 36V 10A low leakage current
Sager
Switching Power Supplies 360W 36V 10A low leakage current