Price & Stock for LGA150A-48-C
Search more pricing & stock for LGA150A-48-C on
DigiKey
AC/DC CONVERTER 48V
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 150W 48V 3.2A w/Coating
Sager
Switching Power Supplies 150W 48V 3.2A w/Coating