Price & Stock for LGA50A-24
Search more pricing & stock for LGA50A-24 on
Findchips
placeholder
DigiKey
AC/DC CONVERTER 24V
- See More
Buy Now Request or Build Model -
Verical
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 2.5A 60W 7-Pin
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 50W 24V 2.5A AC-DC Power Supply
- See More
RS
POWER SUPPLY, AC-DC,24V,2.5A,85-132VIN, OPEN FRAME, PNL MNT, EMBEDDED,60W, LGA SERIES
Sager
Switching Power Supplies 50W 24V 2.5A AC-DC Power Supply