Price & Stock for LGA50A-24-S
Search more pricing & stock for LGA50A-24-S on
Findchips
placeholder
DigiKey
AC/DC CONVERTER 24V
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 50W 24V 2.5A w/Chassis
- See More
Request or Build Model -
Sager
Switching Power Supplies 50W 24V 2.5A w/Chassis