Price & Stock for LGA50A-5-SN
Search more pricing & stock for LGA50A-5-SN on
DigiKey
AC/DC CONVERTER 5V
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 50W 5V 10A w/Chassis & Cover
- See More
Request or Build Model -
RS
POWER SUPPLY, AC-DC, 50W,1 OUTPUT, EMBEDDED SWITCH MODE(SMPS),5V DC,10A
Request or Build Model -
Sager
Switching Power Supplies 50W 5V 10A w/Chassis & Cover