Price & Stock for LHA150F-24-C
Search more pricing & stock for LHA150F-24-C on
Findchips
placeholder
DigiKey
AC/DC CONVERTER 24V 151W
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 151.2W 24V 6.3A with Coating
Request or Build Model -
RS
POWER SUPPLY, AC-DC, OPEN FRAME, 150W, [email protected], WITH CONFORMAL COATING
Request or Build Model -
Sager
Switching Power Supplies 151.2W 24V 6.3A with Coating