Price & Stock for LHA15F-12-C
Search more pricing & stock for LHA15F-12-C on
DigiKey
LHA15F-12-C
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 15.6W 12V 1.3A with Coating