Price & Stock for LHA300F-48-S
Search more pricing & stock for LHA300F-48-S on
DigiKey
AC/DC CONVERTER 48V 302W
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount AC/DC Power Supply,Open frame 300W, 48V, 3.2A with chassis
Request or Build Model -
RS
POWER SUPPLY, AC-DC, OPEN FRAME, 300W, [email protected], CHASSIS, LHA300F SERIES
Request or Build Model -
Sager
Switching Power Supplies AC/DC Power Supply,Open frame 300W, 48V, 3.2A with chassis