Price & Stock for LHP150F-48-RY
Search more pricing & stock for LHP150F-48-RY on
Findchips
placeholder
DigiKey
AC/DC CONVERTER 48V 154W
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount AC/DC Power Supply,Open frame 150W, 48V, 3.2A with remote on/off