Price & Stock for LHP300F-42-CY
Search more pricing & stock for LHP300F-42-CY on
DigiKey
AC/DC CONVERTER 42V 302W
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount AC/DC Power Supply,Open frame 300W, 42V, 7.2A with conformal coating
Request or Build Model -
Sager
Switching Power Supplies AC/DC Power Supply,Open frame 300W, 42V, 7.2A with conformal coating