Price & Stock for LHP300F-48-GY
Search more pricing & stock for LHP300F-48-GY on
DigiKey
AC/DC CONVERTER 48V 302W
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount AC/DC Power Supply,Open frame 300W, 48V, 6.3A with low leakage current
Request or Build Model -
Sager
Switching Power Supplies AC/DC Power Supply,Open frame 300W, 48V, 6.3A with low leakage current