Price & Stock for MGW1R50515
Search more pricing & stock for MGW1R50515 on
Findchips
placeholder
DigiKey
DC DC CONVERTER +/-15V
- See More
Buy Now Download MGW1R50515 Model Download Datasheet -
Mouser Electronics
DC/DC Converters - Through Hole 1.5W 4.5-9Vin .05A +/-15 or 30Vout TH
- See More
Newark
DC-DC CONVERTER, 15V/-15V, 0.05A ROHS COMPLIANT: YES
Neutron USA
Isolated DC-DC Converter Dual output: 1.5W ±15(+30)V 0.05A, Input: 5(4.5-9)V 0.38A, 81%Eff, OCP, 5-SIP Thru H, 0.67 X 0.48 X 0.34"
Sager
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 1.5W 4.5-9Vin .05A +/-15 or 30Vout TH