Price & Stock for MGXS62405
Search more pricing & stock for MGXS62405 on
Findchips
placeholder
Mouser Electronics
DC/DC Converters - Through Hole 6W 6-60Vin 5V 1.2A PCB mnt SIP
- See More
Buy Now Download MGXS62405 Model Download Datasheet -
Newark
DC-DC CONVERTER, 5V, 1.2A ROHS COMPLIANT: YES
RS
DC-DC CONVERTER, PCB MOUNT,6W,[email protected],6-60V IN
Download MGXS62405 Model Download Datasheet -
Future Electronics
MGX Series 6W Isolated Module DC DC Converter 24V Input 5V Single Output
- See More
Neutron USA
Isolated DC/DC Converters 6W 6-60Vin 5V 1.2A PCB mnt SIP7
Sager
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 6W 6-60Vin 5V 1.2A PCB mnt SIP