Price & Stock for NAC-04-472
Search more pricing & stock for NAC-04-472 on
Findchips
placeholder
DigiKey
LINE FILTER 250VAC/VDC 4A CHASS
- See More
Buy Now Request or Build Model -
Verical
Power Line Filter High Attenuation 60Hz 4A 250VAC/250VDC Terminal Block Chassis Mount
Verical
Mouser Electronics
Power Line Filters AC 1-250 / DC250 4A 0.5 mA/ 1.0 mA max
- See More
Newark
POWER LINE FILTER, 1-STAGE, 4A, 250V ROHS COMPLIANT: YES
Future Electronics
Neutron USA
Power Line Filters AC 1-250 / DC250 4A, Leak C: 0.5 mA/ 1.0 mA max for 125/250V 60Hz, Cy: 4700pF
Sager