Price & Stock for NAH-40-683
Search more pricing & stock for NAH-40-683 on
Findchips
placeholder
DigiKey
LINE FLTR 300VDC 277VAC 40A CHAS
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Line Filters Power Line Filters AC 1-250 / DC250 40A 1.75mA/ 3.5mA max
- See More
Request or Build Model -
Sager