Price & Stock for NAH-60-472
Search more pricing & stock for NAH-60-472 on
Findchips
placeholder
DigiKey
LINE FLTR 300VDC 277VAC 60A CHAS
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Line Filters Power Line Filters AC 1-250 / DC250 40A 0.5mA/ 1.0mA max
- See More
Request or Build Model -
Newark
POWER LINE FILTER, 1-STAGE, 60A, 300VDC ROHS COMPLIANT: YES
- See More
Sager