Price & Stock for NAM-60-000
Search more pricing & stock for NAM-60-000 on
Findchips
placeholder
DigiKey
LINE FLTR 300VDC 277VAC 60A CHAS
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Line Filters Power Line Filters AC 1-250 / DC250 60A 5 uA/ 10 uA max