Price & Stock for NAP-16-222
Search more pricing & stock for NAP-16-222 on
Findchips
placeholder
DigiKey
LINE FILTER 250VAC/VDC 16A CHASS
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Line Filters AC 1-250 / DC250 16A 0.25 mA/ 0.5 mA max
- See More
Request or Build Model -
Sager