Price & Stock for NAP-50-222
Search more pricing & stock for NAP-50-222 on
Findchips
placeholder
DigiKey
LINE FLTR 300VDC 277VAC 50A CHAS
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Line Filters Power Line Filters AC 1-250 / DC250 50A 0.25mA/ 0.5mA max
- See More
Request or Build Model -
Sager