Price & Stock for PBA1000F-15-C
Search more pricing & stock for PBA1000F-15-C on
Findchips
placeholder
DigiKey
AC/DC CONVERTER 15V
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 1000W 15V 70A w/coating
RS
POWER SUPPLY, AC-DC,15V,70A,85-264V IN, ENCLOSED, DIN RAIL, PFC,1050W, PBA SERIES
Neutron USA
Switching Power Supply, 1000W 15V 70A w/coating, Enclosed
Sager
Switching Power Supplies 1000W 15V 70A w/coating