Price & Stock for PBA1000F-5-C
Search more pricing & stock for PBA1000F-5-C on
Findchips
placeholder
DigiKey
AC/DC CONVERTER 5V
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 1000W 5V 200A w/coating
Request or Build Model -
Sager
Switching Power Supplies 1000W 5V 200A w/coating