Price & Stock for PBA100F-12-G
Search more pricing & stock for PBA100F-12-G on
DigiKey
AC/DC CONVERTER 12V
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 100W 12V 8.5A Low Leakage Current
Sager
Switching Power Supplies 100W 12V 8.5A Low Leakage Current