Price & Stock for PBA100F-48-VN
Search more pricing & stock for PBA100F-48-VN on
DigiKey
AC/DC CONVERTER 48V
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 100W 48V 2.1A AC-DC Power Supply
Sager
Switching Power Supplies 100W 48V 2.1A AC-DC Power Supply