Price & Stock for PBA10F-5-TN
Search more pricing & stock for PBA10F-5-TN on
DigiKey
AC/DC CONVERTER 5V
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 10W 5V 2A Vertical Term Block
Sager
Switching Power Supplies 10W 5V 2A Vertical Term Block