Price & Stock for PBA1500F-36-F1
Search more pricing & stock for PBA1500F-36-F1 on
DigiKey
AC/DC CONVERTER 36V 1692W
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 1500W 36V 42-47A w/Long Life Fan
Request or Build Model -
Sager
Switching Power Supplies 1500W 36V 42-47A w/Long Life Fan