Price & Stock for PBA1500F-48-CF3
Search more pricing & stock for PBA1500F-48-CF3 on
DigiKey
AC/DC CONVERTER 48V 1680W
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 1500W 48V 32-35A Reverse Air Exhaust
Request or Build Model -
Sager
Switching Power Supplies 1500W 48V 32-35A Reverse Air Exhaust