Price & Stock for PBA150F-12-T
Search more pricing & stock for PBA150F-12-T on
DigiKey
AC/DC CONVERTER 12V
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 150W 12V 13A Vertical Term Block
Sager
Switching Power Supplies 150W 12V 13A Vertical Term Block