Price & Stock for PBA150F-15-GN1
Search more pricing & stock for PBA150F-15-GN1 on
DigiKey
AC/DC CONVERTER 15V
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - DIN Rail Mount 150W 15V 10A DIN Rail & Cover
Sager
DIN Rail Power Supplies 150W 15V 10A DIN Rail & Cover