Price & Stock for PBA150F-24-C
Search more pricing & stock for PBA150F-24-C on
DigiKey
AC/DC CONVERTER 24V
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 150W 24V 6.5A w/coating
RS
POWER SUPPLY;24V; 30A;150W;OPEN FRAME;50 HZ/60 HZ
Request or Build Model -
Neutron USA
Switching Power Supplies 150W 24V 6.5A w/coating
Sager