Price & Stock for PBA150F-36-CT
Search more pricing & stock for PBA150F-36-CT on
DigiKey
AC/DC CONVERTER 36V
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 150W 36V 4.3A Vertical Term Block
Sager
Switching Power Supplies 150W 36V 4.3A Vertical Term Block