Price & Stock for PBA150F-48-T
Search more pricing & stock for PBA150F-48-T on
DigiKey
AC/DC CONVERTER 48V
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 150W 48V 3.3A Vertical Term Block
Sager
Switching Power Supplies 150W 48V 3.3A Vertical Term Block